• info@etehadiehmfe.ir
  • ایران - تهران - دفتر معرفی و اطلاع رسانی اتحادیه شهرهای ایران

اهتمام پلیس برای پیشگیری از سرقت در سال جدید

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار احمدرضا رادان در قرارگاه نوروزی امام علی (ع) انتظامی کرمانشاه با تبریک فرا رسیدن سال نو و ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که سال گذشته به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت اجرای طرح‌های مقابله با سرقت و دستگیری سارقان بود که خوشبختانه نتایج خوبی نیز به همراه داشت.

وی ادامه داد: در سال جدید نیز همین طرح را با جدیت پیگیری کرده و در کنار آن تلاش خواهیم کرد که خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر را نیز به شکلی گسترده دستگیر و جمع آوری کنیم.

رادان افزود: پیشگیری از وقوع سرقت و دستگیری مالخرها از دیگر برنامه‌های اولویت دار پلیس در سال جدید خواهد بود تا بتوانیم به یکی از مهمترین مطالبات مردم جامه عمل بپوشیم.

فرمانده کل فراجا همچنین برخورد با پدیده قاچاق را از دیگر برنامه‌های مهم پلیس کشور در سال جدید عنوان کرد و گفت: در این خصوص باید خیلی جدی تر عمل کنیم و با شناسایی سرمنشا پدیده قاچاق آن را از ریشه بخشکانیم.

پلیس به وظیفه قانونی خود در حوزه عفاف و حجاب عمل می‌کند

وی به مقوله مطالبات مردمی در حوزه عفاف و حجاب نیز اشاره کرد و گفت: پلیس در سال جاری به وظایف قانونی خود در این حوزه عمل می‌کند.

رادان در ادامه و با قدردانی از مجموعه انتظامی کرمانشاه تصریح کرد: خوشبختانه شاخص‌های این استان در همه مقوله‌ها مناسب است و نشان می‌دهد کارهای خوبی برای مقابله با جرایم انجام شده است.

فرمانده کل فراجا افزود: یکی از زمینه‌هایی که کرمانشاه در آن موفق عمل کرده دستگیری گسترده سارقان و جمع آوری معتادان متجاهر از شهرهای این استان است، اقدامی که می‌تواند باعث کاهش سرقت‌ها بویژه سرقت‌های خرد شود.

وی همچنین کرمانشاه را یکی از استان‌های پیش رو در حوزه سپاپد (سامانه پایش پلاک‌های دستور دار) معرفی کرد و گفت: این دیار می‌تواند نمونه و الگویی موفق برای دیگر استان‌های کشور در این حوزه طی سال جاری باشد.

رادان تصریح کرد: لازم است از زحمات یک سال اخیر کارکنان انتظامی کرمانشاه و اقدامات صورت گرفته قدردانی کنم و امیدوارم در سال جاری هم به همین منوال حرکت کنیم تا شاهد برقراری امنیتی گسترده‌تر در این استان باشیم.

رئیس پلیس کشور همچنین توفیق خدمتگزاری به مردم را سعادتی بزرگ دانست و گفت: همه ما که امروز این توفیق و سعادت نصیب مان شده است باید آن را قدر دانسته و با همه توان در میدان عمل حاضر شویم.

وی ماه مبارک رمضان را هم فرصت مناسبی برای خودسازی دانست و گفت: قطعاً خدمت صادقانه به مردم در این ماه پرفیض، اجر و پاداشی مضاعف خواهد داشت که نباید از آن غافل شویم.

رادان در پایان پلیس را خادم مردم معرفی کرد و گفت: هدف ما چیزی جز خدمت صادقانه به مردم نباید باشد و اگر نیت خود را برای خدمت به خلق خالص کنیم قطعاً بهترین اتفاقات رقم خورده و شاهد امنیتی پایدار در پهنه جمهوری اسلامی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *