• info@etehadiehmfe.ir
  • ایران - تهران - دفتر معرفی و اطلاع رسانی اتحادیه شهرهای ایران

«جاوید»، رئیس هیات مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، صبح امروز مراسم تکریم و معارفه معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران برگزار شد، در ابتدای این مراسم علیرضا جاوید معاون پیشین هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: خدا را شاکرم در ۲۰ ماه گذشته توفیق همکاری با آقای زاکانی و تیم همدل ایشان در شهرداری را داشتم.

وی افزود: به واسطه ۴ دوره شهردار مناطق بودن، شناختی از فضای مناطق داشتم اما تا به حال از زاویه معاونت هماهنگی و امور مناطق به مساله نگاه نکرده‌بودم و از این رو حضور در این معاونت تجربه بسیار خوبی برای بنده بود. اگر بازهم به گذشته بازگردم مسئولیت معاونت هماهنگی و امور مناطق را می‌پذیرم و معتقدم طول مدت مسئولیت تأثیری بر تصمیم ندارد.

وی افزود: از حدود یک ماه قبل موضوعی بین بنده و شهردار تهران مطرح شد و درنهایت با یک همدلی و وفاق بنده و ایشان به نتیجه‌ای مشترک رسیدیم مبتنی بر این‌که برای پیشبرد مسائل امور هماهنگی مناطق تغییرات مدیریتی صورت پذیرد.

جاوید در رابطه با انتصاب شعبانی به معاون هماهنگی و امور مناطق گفت: بسیار خوشحالم برادری خوشفکر و آشنا به مسائل شهری که دارای روحیه جهادی است به سمت معاون هماهنگی و امور مناطق برگزیده شده‌است. آشنایی من با ایشان به سال‌های قبل باز می‌گردد. همواره گفته‌ام در دوران آقای قالیباف موفقیت‌های عمرانی ایشان تا حدی وابسته به تعاملات شهرداری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) بوده و مدیریت بسیاری از این پروژه‌ها با آقای شعبانی بوده است.

معاون پیشین هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران ادامه داد: چهار سال عملاً کار جدی در حوزه عمرانی شهرداری تهران نشده بود و زمانی‌که ایشان در بدو مسئولیت دکتر زاکانی، معاون عمرانی شهرداری تهران شد، با توجه به شناختی که از ایشان داشتم به دوستان گفتم نگرانی‌ام از بابت مسائل عمرانی رفع شد.

وی با بیان اینکه شهادت می‌دهم در ۲۰ ماه گذشته، یکی از معاونت‌هایی که شهرداران مناطق از آن رضایت داشتند، معاونت عمرانی بوده‌، تصریح کرد: این رضایت در انتخاب ایشان به معاونت هماهنگی و امور مناطق بی‌تاثیر نبوده‌است.

جاوید در پایان گفت: بعد از دوران اوج شهرداری که همه آن را با پروژه‌هایی چون اتوبان امام علی (ع)، دریاچه خلیج فارس و … می‌شناسند، ۴ سال شهرداری دچار رکود بود و همین مساله باعث ناامیدی مدیران شهرداری شد اما حضور به موقع آقای زاکانی و عملکرد ایشان امید را به بدنه شهرداری بازگرداند.

وی ادامه داد: معمولاً دو سال اول مسئولیت نتیجه عملکرد شهرداران دیده نمی‌شود و مطمئنم در دوسال آینده مردم نتایج رویکرد تحولی ایشان در تهران را حس می‌کنند. شهردار تهران مدیری انقلابی است که با تمامی کمبودها به دنبال خدمت به مردم است و به همه توصیه می‌کنم قدر همکاری با ایشان را بدانند.

در ادامه عباس شعبانی معاون جدید هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در سخنانی کوتاه گفت: جایگاه مناطق باید به نقطه مطلوب خود بازگردد، باید به واقع خط مقدم خدمت در شهرداری تهران باشیم. زمانی که در معاونت عمرانی بودم همه‌ی شما شهرداران را بهترین فرد در جایگاه خود دیدم.

وی افزود: شهرداران مناطق استخوان‌بندی مناطق هستند که اگر دچار ضعف بشوند شهرداری تهران نیز با مشکل روبه رو خواهد شد.

شعبانی با تقدیر از زحمات جاوید در سمت معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران اظهار داشت: در طی سال‌هایی که با آقای جاوید همکار بودم یک کلمه غیر کاری از ایشان نشنیدم، نظر به توجه ویژه‌ای که ایشان در دوران مسئولیتشان به حوزه عمران داشتند و توانستیم اتفاقات خوبی در این زمینه ایجاد کنیم. در معاونت هماهنگی و امور مناطق نیز در تلاشم مسیری که آقای جاوید آغاز کردند را ادامه بدهم.

لازم به ذکر است علیرضا زاکانی شهردار تهران طی حکمی علیرضا جاوید معاون سابق هماهنگی و امور مناطق را به مدت یکسال به ریاست هیأت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی منصوب کرد.

پیش از این حکم محمد نایبی در سمت ریاست هیأت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی فعالیت داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *