• info@etehadiehmfe.ir
  • ایران - تهران - دفتر معرفی و اطلاع رسانی اتحادیه شهرهای ایران

دستگیری ۳۰۵ توزیع کننده و قاچاقچی مواد مخدر

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مصاحبه خبری فرماندهی انتظامی تهران درباره عملکرد پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در حوزه انهدام باندهای سازمان یافته خرید و فروش موادمخدر از ابتدای سال تاکنون گفت: مردم بدانند در ساعاتی که مشغول عزاداری و یا استراحت هستند چشمان بیداری است که از امنیت و سلامت آنان دفاع می‌کند.

وی افزود: در راستای مأموریت مبارزه با مواد مخدر ارزیابی را به عهده مردم می‌گذاریم اگر تعداد معتادین کم و یا پاتوق‌های گروهی امروز دیده نمی‌شود به برکت زحمات پلیس پیشگیری با مواد مخدر است.

محمدیان گفت: عملکرد ۱۰ روزه گذشته همکاران در مأموریت مبارزه با مواد مخدر کشف ۲۲۰۰ کیلو گرم انواع موادمخدر است که این عدد یک محموله نبوده محموله‌های مختلف با انواع جاسازی و وزن‌های مختلف بود که در حال ورود به تهران بزرگ بودند تا به جوانان ما را بیشتر آلوده کنند.

وی در ادامه گفت: به مردم قول دادیم که توزیع کنندگان مواد در هر سطح شناسایی و دستگیر و تحویل مراجع قضائی کنیم که امروز ملاحظه می‌کنیم که هر کدام از این بسته‌ها کافی است جوانی را به دام اعتیاد بیاندازد اگر چه وزن آن کم ۱ گرم است اما می‌تواند عامل اعتیاد دائمی یک جوان باشد.

محمدیان گفت: پاکسازی پارک‌های سطح شهر به واسطه حضور گستره مردم در محیط پارک به دلیل تابستان در اولویت کار است که همکاران ما به وسیله سگ‌های مواد یاب و چهره زنی معتادین و توزیع کنندگان را شناسایی می‌کنندکه حدود ۵۰ کیلو گرم بسته‌های آماده توزیع ۱ گرمی کشف شد.

محمدیان در ادامه گفت: حدود ۴۰ دستگاه خودرو حامل که با تیراندازی‌های مکرر به چهار چرخ آن توقیف و قاچاقچیان آن هم دستگیر شدند.

وی در پایان گفت: در مجموع در طی عملکرد ۱۰ روز گذشته ۳۰۵ نفر اعم از توزیع کننده و قاچاقچی دستگیر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *