• info@etehadiehmfe.ir
  • ایران - تهران - دفتر معرفی و اطلاع رسانی اتحادیه شهرهای ایران

زندگی شهید «محمد قنبری» باید الگوی مسئولان باشد

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر حسینی محراب عصر دوشنبه در مراسم تشییع پیکر شهید قنبری در ستاد فرماندهی انتظامی خوزستان اظهار کرد: راه زندگی ما شهادت است و این شهادت ها هیچ خللی در اراده مردم در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد نمی کند؛ همانگونه که در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی را تقدیم کردیم ولی اراده ما سست نشد.

وی با بیان اینکه شهادت شهید محمد قنبری را به مردم شهرهای ایذه و باغملک، نیروی انتظامی و خانواده این شهید تسلیت عرض می کنم، بیان کرد: این شهید امروز در کنار اهل بیت حضور دارد. شهید با شهادت خود وارد حریم پروردگار می شود یعنی خریدار خون شهید، خداست و آیا مشتری بهتر از خدا وجود دارد.

حسینی محراب با تاکید بر اینکه شهید قنبری یک زندگی پاک و مخلصانه داشت، بیان کرد: زندگی این شهید باید برای همه مسئولان الگو باشد چرا که وی جلوتر از همه مسولان قرار داشت.

استاندار خوزستان افزود: جان ما فدای نظام و دین خدا باد و امروز با خون این شهدا از نظام و امنیت مردم دفاع می کنیم. راه وسطی نداریم یا باید یزیدی باشیم یا حسینی که امروز صحنه حق و باطل روشن و واضح است.

وی گفت: شیوه منافقان از ابتدای اسلام و همچنین در طول انقلاب همین بود که با دروغ و نیرنگ مسائل را نشان می‌دهند که جاهلان فریب بخورند و به اقدامات ناگواری دست بزنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم وداع با پیکر شهید «محمد قنبری» عصر امروز دوشنبه با حضور مسئولان ارشد استانی و خانواده این شهید در ستاد فرماندهی انتظامی خوزستان برگزار شد.

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی خوزستان، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان و برخی از بزرگان اقوام عرب و بختیاری در این مراسم حضور داشتند.

پیکر این شهید مدافع امنیت ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز سه‌شنبه در شهرستان ایذه تشییع می‌شود و سپس ساعت ۱۶ نیز در باغملک تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

هم زمان با فراخوان معاندین برای ایجاد ناامنی در سالروز تولد مرحوم «کیان پیر فلک» نیروهای انتظامی شهرستان ایذه با اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی در شهرستان اقدامات لازم را انجام دادند.

در یکی از ایستگاه های تأمین امنیت عمومی یک نفر با هویت معلوم با خودروی سواری تیبا به صورت عمدی حمله و در این اقدام وحشیانه سروان «محمد قنبری» بر اثر برخورد تعمدی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

در این میان یک سرباز نیز در که در کنار شهید محمد قنبری حضور داشت نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *