• info@etehadiehmfe.ir
  • ایران - تهران - دفتر معرفی و اطلاع رسانی اتحادیه شهرهای ایران

عذرخواهی معلم سمنانی از دانش آموز/ تنبیه بدنی جایی در مدرسه ندارد

علیرضا کُرد در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه تنبیه یک دانش‌آموز توسط معلم در یکی از مدارس غیر انتفاعی پسر شهر سمنان روز پنج شنبه گذشته به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: این در حالی بود که دانش آموزان به دلیل برگزاری کلاس فوق برنامه در این روز سر کلاس درس حاضر بودند.

وی ضمن بیان اینکه تنبیه بدنی این دانش‌آموز پسر سمنانی روز شنبه در قالب یک فیلم هشت ثانیه‌ای به سرعت منتشر و خبر ساز شد، افزود: بلافاصله برای روشن شدن ماجرا معلم خاطی و مدیر مدرسه برای ادای توضیحات احضار شدند.

رئیس اداره آموزش و پرورش سمنان با بیان اینکه طی جلسه‌ای امروز یکشنبه با حضور معلم، دانش‌آموز و اولیا وی، نماینده اولیا و مدیر مدرسه در دفتر آموزشگاه مراسم عذرخواهی برگزار شد، ابراز داشت: معلم خاطی چندین مرحله از دانش‌آموز و اولیا وی عذرخواهی کرده است.

کُرد ضمن بیان اینکه فیلم منتشره احساسات عمومی را جریحه‌دار کرده است، تصریح کرد: این معلم بابت این موضوع نیز از عموم مردم عذرخواهی به عمل آورد.

وی بابیان اینکه تنبیه بدنی جایگاهی در آموزش و پرورش و مدرسه ندارد، اضافه کرد: والدین دانش‌آموز به احترام مقام معلم، گذشت و بخشش نشان دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *