• info@etehadiehmfe.ir
  • ایران - تهران - دفتر معرفی و اطلاع رسانی اتحادیه شهرهای ایران

«موسسه حامیان غزه» در سازمان ثبت اسناد رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن بابایی در مراسم رونمایی از «موسسه حامیان غزه» اظهار داشت: بسیار خرسندیم که این ابتکار و این موسسه در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طراحی شده است.

وی افزود: طوفان الاقصی در همه رسانه‌های داخلی و خارجی طنین‌انداز شده است. اتفاقاتی که در غزه شاهد آن هستیم چند پیامد مهم را از حیث داخلی و بین‌المللی برای کشور و جامعه جهانی داشته است. نخست اینکه غزه خط نفاق را از خط اخلاص مشخص کرده به طوری که چهره نفاق و چهره اسلام مشخص است.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: همچنین چهره کسانی که در عمل مدافعان انسان، حقوق بشر، کودکان و زنان هستند و کسانی که فقط شعار می‌دهند مشخص شده است. چهره نفاق و نقاب حقوق بشر نیز از جامعه جهانی برداشته شده است، اکنون سازمان‌های حقوق بشری، کمیسیون‌های مختلف کجا هستند؟ آیا حقوق بشر فقط زمانی که یک کودک و یک زن آمریکایی و اروپایی صدمه ببیند و قربانی شود وارد عمل می‌شود.

وی ادامه داد: در این جنایت نفاق، کشورهای به اصطلاح اسلامی مشخص شد آن‌ها که ادعا می‌کنند مرکز جهان اسلام هستند اکنون چگونه از مردم غزه حمایت می‌کنند؟ نه تنها دفاع، حمایت و کمک نکردند بلکه محموله‌های حمایتی و کمک به رژیم صهیونیستی اعزام کردند بنابراین نفاق کشورهای اسلامی نیز مشخص شد.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: رونمایی از موسسه حامیان غزه شاید یک قدم کوچک برای حمایت از مردم بی‌پناه غزه باشد اما ۲ هدف حمایت معنوی و مادی را در پی دارد. مکتبی که حاج قاسم سلیمانی پی‌ریزی کرد کانون اولیه بود و پیروزی‌های اخیر نشان می‌دهد مکتب حاج قاسم که سنگ را به موشک تبدیل کرد وضعیت معادلات جهانی و منطقه‌ای را نیز تغییر داده است.

وی ادامه داد: مطمئن باشید که آمریکا و اسراییل با خواری و ذلت خواهان مذاکره و وساطت ایران در این خصوص خواهند شد. با وجود اینکه حکومت‌های منطقه سکوت کردند ولی مردم منطقه سکوت نکردند و شاهد جنبش‌های مردمی در اقصی نقاط کشور علیه رژیم کودک‌کش صهیونیست هستیم.

بابایی گفت: از سرپرست اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درخواست دارم که برای هر موسسه، بنیاد و تشکل در راستای حمایت از مردم فلسطین اگر درخواست ثبتی ارجاع داده شد کمتر از یک ساعت ثبت آن مجموعه صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *