• info@etehadiehmfe.ir
  • ایران - تهران - دفتر معرفی و اطلاع رسانی اتحادیه شهرهای ایران

پایانه شرق در پایتخت چه زمانی به بهره‌برداری می‌رسد؟

به گزارش خبرگزاری مهر، پوریا علیمردانی، مدیرعامل بهره برداری سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه مسافری شهر تهران درباره زمان افتتاح و تکمیل پایانه شرق توضیح داد: ما کارفرمای این پروژه نبودیم و موضوع پایانه شرق در بخش عمرانی شهرداری تهران پیگیری می‌شد. افتتاح پایانه شرق مدت‌ها به دلیل کسری بودجه به تأخیر افتاد و نیمه کاره مانده بود.

علیمردانی با بیان این نکته که تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دشوار تر است و پیچیدگی‌های خودش را دارد، عنوان کرد: پروژه مدت‌ها از فاز اجرا گذشته بود و حالا دو ماه است که برای تکمیل به ما سپرده شده است. پایانه شرق سال ۹۶ در آستانه افتتاح بود اما ۴ سال توقف پروژه در دوره پنجم مدیریت شهری موجب پس‌رفت کار شد.

مدیرعامل بهره برداری سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و پایانه مسافری شهر تهران با اشاره به اینکه سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه مسافری شهر تهران برای تکمیل پروژه فرصت یک ساله لازم دارد، افزود: باید تأمین مالی صورت بگیرد تا پروژه ساخته و تکمیل بشود. طبیعتاً امکان پذیر نیست که پروژه‌ای را که چند سال مسکوت مانده در کوتاه‌ترین زمان افتتاح کنیم.

وی با بیان این نکته که پروژه پایانه شرق در ریل انجام است، خاطرنشان کرد: به محض تکمیل بودجه کار را شروع می‌کنیم. این پروژه در سال‌های توقف پیشرفت معکوس داشته و پس‌رفت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *