Airbnb حساب آشوب­‌گران کنگره آمریکا را مسدود می­‌کند

در سایت اتحادیه Mfe مطلب  Airbnb حساب آشوب­‌گران کنگره آمریکا را مسدود می­‌کند مشاهده می کنید

حدود 8 روز پیش از مراسم تحلیف رییس جمهور جیدد ایالات متحده، پلتفرم Airbnb در حال انجام اقداماتی برای جلوگیری از حضور حمله کنندگان به کنگره آمریکا و افراد مرتبط با آن‌ها است. این افراد شامل کسانی که در شورش 6 ژانویه در پایتخت شرکت داشته­‌اند و همچنین کسانی که با گروه­‌های آشوب­گر در ارتباط بوده­‌اند می‌شود.

قبل از هر چیز Airbnb  حساب کسانی را که در آشوب چهارشنبه گذشته شرکت داشته‌­اند مسدود خواهد کرد. این شرکت بعنوان بخشی از طرح ایمنی پایتخت برای هفته آینده اعلام کرده هر زمان که دخالت کسی در شورش را چه از طریق رسانه‌ها چه از طریق قانون شناسایی کند، حساب کاربری او را در پلتفرم Airbnb مسدود خواهد کرد.

حتما بخوانید: توییتر اکانت ترامپ را برای همیشه بست

علاوه بر این، Airbnb در حال بررسی رزروها در منطقه متروپولیتن واشنگتن است و در صورت شناسایی افراد مرتبط با آشوب، رزرو آن­ها را لغو و حساب مربوطه را به حالت تعلیق در می‌­آورد.

قوانین و افداماتی که airbnb امروز آن‌ها را اعلام کرد، در واقع بر اساس افداماتی هستند که این شرکت در سال 2017 در جریان خشونت‌های شارلوتسویل انجام داده بود.

ظاهرا Airbnb قصد دارد اقداماتی مشابه دیگر شرکت های فناوری را که موضع سخت‌تری در برابر افراط گرایان پس از خشونت های هفته گذشته اتخاذ کرده اند دنبال می‌کند.

از همه مهمتر، اپل، گوگل و آمازون، اپلیکیشن پارلر را که پیام رسانی برای برنامه‌­ریزی و هماهنگی آشوب طرفداران ترامپ بود، به حالت تعلیق درآوردند.

تیک‌تاک ویدیوهای سخرانی ترامپ را حذف می‌کند

The post  Airbnb حساب آشوب­‌گران کنگره آمریکا را مسدود می­‌کند appeared first on ITIRAN | آی تی ایران.

ممنون بابت بازدید از اتحادیه Mfe